DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Firmamız binaların dış cephe temizliği ve dış binaların cam temizliği konularında deneyimli bir firmadır. Dış cephe cam temizliğinde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmelidir. Camlarda kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmet haline gelir. Diğer bir konuda kesinlikle yeni iş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

Özellikle büyük binaların dış cephe temizliği konusunda uzman yardımı alınmadan bir uygulama yapılabilmesi söz konusu değildir. Firmamızın alanında uzman ve deneyimli çalışma ekibi ile tüm binaların dış cephe temizlikleri için kaliteli bir uygulama sağlanmaktadır. Temizlik ile birlikte bakım ve dezenfekte işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Böylelikle dış cephe aynı zamanda dış etkenlere karşı da korumalı olacaktır.

Tek Bilek Temizlik binalarınız için iş güvenliği ve kaliteli, hijyen temizlik için garanti verir. Mutlu müşterilerimiz arasında yer almanız dileğiyle.